+48 781 665 454

Firma Łuc - Nieruchomości Gorzów Wielkopolski


Wyszukiwarka:

Biuro nieruchomości

Dziękujemy za wybranie naszej firmy!

Jesteśmy firmą, która kompleksowo obsługuje rynek nieruchomości w Gorzowie Wlkp. i w całym województwie lubuskim. Pośredniczymy w transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości i w finansowaniu ich zakupu. Oferujemy pomoc przy zaciąganiu kredytu hipotecznego oraz obsługę geodezyjną inwestycji. Służymy doradztwem z zakresu lokalnego rynku nieruchomości oraz pomocą prawną.

W ramach umowy pośrednictwa wykonujemy wszelkie formalności związane z kupnem/sprzedażą nieruchomości. Organizujemy wszystkie niezbędne dokumenty do umowy przedwstępnej i końcowej. Jesteśmy z Państwem także po sprzedaży/wynajmie, przy zdaniu/odbiorze nieruchomości.

Oferujemy korzystne warunki współpracy! Do klientów docieramy poprzez tematyczne portale internetowe, gazetki tematyczne, codzienną aktualizację ofert na naszej stronie internetowej i stały kontakt z klientem. Efektywnie przeprowadzamy kampanie reklamowe naszej firmy!

Nasze sukcesy osiągamy dzięki umiejętności zrozumienia potrzeb naszych Klientów. Umiejętność taką osiągnęliśmy dlatego, że potrafimy dobrze poznać ich potrzeby i preferencje, słuchać wnikliwie i wyciągać wnioski. Nasza firma kładzie szczególny nacisk na dbałość o jakość, profesjonalne i rzetelne, a jednocześnie indywidualne podejście do każdego Klienta. Zawsze znajdujemy odpowiednie rozwiązanie!

Aby uzyskać pełne zadowolenie naszych klientów współpracujemy z innymi biurami pośrednictwa, kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami prawnymi, bankami i developerami.

Zapraszając Państwa do skorzystania z naszych usług zapewniamy, że satysfakcja klientów z korzystnego i bezpiecznego przeprowadzenia transakcji, jest celem naszego codziennego działania. Gwarantujemy bezpieczeństwo przeprowadzanych przez nas transakcji Licencją Państwową nr 11465 oraz Ubezpieczeniem Odpowiedzialności Cywilnej Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 91059170.

Z nami bezpiecznie!